0
Nezařazené

Nový rok, nová výzva 2022

Ahoj!

Máme za sebou již dvě Jízdy. Díky první jsme poznali Českou republiku, kterou jsme za 11 dní cesty celou objeli. A zjistili jsme, že nás takový způsob cestování velice baví. Druhá výprava již byla mezinárodní. Dokázali jsme dojet do Říma a zpět a při této cestě jsme navštívili spousty nádherných míst v Itálii a Rakousku.


Aktuálně již připravujeme naši třetí jízdu, která bude v mnoha ohledech jiná, než cesty předešlé. V první řadě to bude plánováním cesty. Necháme to na osudu. Již nebudeme mít vše dokonale připraveno a dopředu vybrané kempy a zázemí. Teď vše budeme řešit po cestě a spát budeme tam, kde se nám bude líbit. Náš cíl je Černé moře. Abychom mohli toto svobodné cestování realizovat, musíme značně změnit a upravit naše auta. Můžete se opět těšit na Trabantí letku, která se při poslední jízdě velice osvědčila, stejně tak, jako pojízdné luxusní bydlení ve VW LT. Toto vozidlo dva z nás inspirovalo. A proto nás i vás čekají dvě zbrusu nová ,,stará“ auta, která ještě Jízdu do minulosti nejela.


Děkujeme Vám ze nás sledujete, ze nám fandíte a že vás naše cestování baví. Přejeme Vám do nového roku pohodu, zdraví, spousty krásných kilometrů a splněných snů.


 Rob