0

Mirczek

Ahoj. Můžeš se nám krátce představit?

Ahoj všichni. Co o sobě tak říct? Moje jméno je Mirek Kopuletý a je mi 29 let. Jako všichni tady miluji auta. Nejraději mám ty, které mě něčím zaujmou a to hlavně ty starší. Díky tomu už pár let sbírám veterány, které si taky sám renovuju. Každý rok si něco přikoupím a tak jich mám v garáži teď asi sedm. K tomu mám pár traktorů a podobně. Některé jsou i celkem vzácné.

Jak si se k celému projektu dostal?

Původní nápad vlastně vznikl v mojí hlavě. Úplně na počátku to měla být taková malá cesta do Chorvatska. Potom si k tomu ale sedl Robert s klukama a dali tak vzniknout celému projektu „Jízda do minulosti“.

Jaké je tvoje nejoblíbenější auto?

No tak to tu budeme asi dlouho. (smích) Je toho spoustu a vlastně netuším kde začít. Pokud to vezmu v globálu tak určitě Mercedes SLR McLaren, Mercedes SL 65 AMG. Dostal si mě taky nový Rolls-Royce Phantom. Naopak z těch starších bych chtěl Ford GT, to je taková klasika. Co vyjmenovat dál? Určitě Toyota Supra v „šestiválci“, Lamborghini Murciélago, Pagani Huayra nebo Koenigsegg. Je jich fakt spousta. Jsem moc rád, že pár těch vysněných aut už mám doma a třeba je jednou posbírám všechny.

Čím jedeš do „Jugošky“ a proč sis vybral právě tohle auto?

Na cestu sem si vybral Škodu 105l. Je to skvělé auto. Symbol cestování v Československu takže na tuhle cestu je ideální. Navíc ta moje je v moc hezkém stavu.

Myslíš si, že dojedeš?

Jasně, že dojedu. Jiná možnost ani neexistuje. No a co se posere tak to si opravím 🙂

Použitelná vozidla k dispozici:

Mirczekovo okénko do minulosti