0

Mára

Ahoj. Můžeš se nám krátce představit?

Čus bus, jmenuji se Marek a jsem z Brna. Auta pro mě jsou nejen koníčkem, ale taky prací. Již přes deset let s nimi pracuji a to v oblasti prodeje. Na rozdíl od kluků jsem spíš ten typ, který si chce auta užít hlavně na silnici, než abych se v nich dlouze vrtal a opravoval je. Musím přiznat, že s tím taky nemám moc velkou zkušenost.

Jak si se k celému projektu dostal?

K projektu jsem se dostal přes Roba, který tomu úplně propadl a žije tím. Jeho plán a zápal mě nadchnul na tolik, že jsem se hned bez váhání přidal.

Jaké je tvoje nejoblíbenější auto?

Od mala mám slabost pro anglická auta a navíc jsem s těmito vozy vyrůstal a měl možnost objevovat detailně zejména vozy značky Jaguar. Od těchto aut jsem se dostal i k ikoně (dle mého názoru) anglického automobilového průmyslu a to k autu Mr. Beana – Mini Cooperu.

Čím jedeš do „Jugošky“ a proč sis vybral právě tohle auto?

Na tenhle výlet jedu svým Mini Cooprem. Žádný new auto, ale pěkně klasická verze. Jiný auto bych na tuhle cestu ani vzít nemohl. Mini je prostě Mini. Spolehlivost je mu sice cizí, ale když ho člověk má rád, nelze mu odolat.

Myslíš si, že dojedeš?

No dobrá otázka. 😀 Obtížná je odpověď. Někde jsem slyšel, že každá cesta je zároveň cíl. No a když nedojedu tak klukům platím pivo.

Použitelná vozidla k dispozici: