0

Robczek

Ahoj. Můžeš se nám krátce představit?

Ahoj. Jmenuji se Robert Čech a vlastně celý můj život se vždycky točil kolem aut a motorek. Miluju cestování a spojit cestování s veterány byl od malička můj sen. Autům se mimo svůj soukromý život věnuji i profesně a tak vlastně pořád dělám to, co mě baví.

Jak si se k celému projektu dostal?

On se spíš projekt dostal ke mně J. Vlastně jsem celý projekt tak nějak stvořil. Záměrně neříkám, vymyslel, protože s prapůvodním nápadem autentického cestování přišel Mirek. Mně ale přišlo škoda nechat celou tuhle věc pod pokličkou a tak jsme se rozhodli vypustit to ven v podobě projektu „Jízda do minulosti“.

Jaké je tvoje nejoblíbenější auto?

Tak toho sem se bál (smích). Přiznám se, že zvolit nejoblíbenější auto nedokážu. Za svůj život sem aut vlastnil přes 35 a každé mě bavilo a bylo pro mě něčím zajímavé. Ať už to byl veterán nebo supersport.

Čím jedeš do „Jugošky“ a proč sis vybral právě tohle auto?

Pro cestu do „Jugošky“ sem si vybral Trabanta. Je to auto, které jsem si chtěl vždycky koupit a i přes to, že jsem v něm zatím ujel jen pár kilometrů, jsem přesvědčen, že tohle auto se pro takovou cestu „narodilo“. Vybral jsem si to, v čem bude radost jet a já si tu cestu tak užiju na maximum a to je to, co je pro mě nejdůležitější.

Myslíš si, že dojedeš? 😀

Věřím, že ano. V dílně pro to dělám maximum. Hlavní pro mě však je si cestu užít a splnit si svůj sen. To jestli dojedu na Balaton a dál poběžím nebo s autem urazíme přes 2000km bez jediného problému je mi asi jedno. Chci si s kamarády užít každý kilometr jízdy a o tom pro mě „Jízda do minulosti“ je.

Použitelná vozidla k dispozici: